Degustacinės vakarienės

Ieškote įsimintiniausios degustacinės vakarienės Vilniuje? Ją rasite Trinity. Įvairi ir turtinga skonių paletė, nepriekaištinga patiekalų išvaizda ir nuoširdžios pastangos sukurti neregėtą stebuklą skonio receptoriams – visa tai telpa viename žodyje degustacija Trinity erdvėje. Senojo žemyno kulinarines tradicijas puoselėjantis, geriausių Prancūzijos virtuvės šefų įkvėptas ir vietinių sezoninių gėrybių pripildytas Trinity a la carte restoranas laukia visų, norinčių praturtinti savo skonių bagažą degustacinės vakarienės Vilniuje metu.

Trinity puikiai žino, kaip paversti jūsų vakarą įspūdžių ir naujos patirties kupinu nuotykiu. Kiekviena iš Trinity siūlomų degustacinių vakarienių nuspalvins jūsų dieną kitomis spalvomis. Įdomūs skonių deriniai, tikras menas lėkštėje, o, esant norui, ir puikiai parinkti gėrimai nepaliks abejingų. Ši degustacinė vakarienė Vilniuje dar ilgai išliks jūsų atmintyje. 

Trinity šiuo metu siūlo net keturias skirtingas degustacines vakarienes, todėl kiekvienas iš jūsų tikrai turės ką paragauti. Kiekvieną iš jų sudaro aperityvas, amuse-bouche (vieno kąsnio užkandžiai), pagrindinis patiekalas ir, žinoma, desertas, saldinantis sielą.

Rinktiniai produktai degustacinei vakarienei paruošti atkeliauja iš Lietuvos ūkių ir vietinių upių, taip pat – iš tolimosios Prancūzijos, kuri ir įkvepia Trinity nesustoti, tobulėti ir stebinti savo svečius vis kitais rakursais.

Prabangi degustacinė vakarienė Trinity a la carte restorane yra puiki proga kurti kokybišką laiką drauge su brangiais žmonėmis. Juk įspūdžiais, naujomis patirtimis ir prisiminimais kur kas smagiau dalintis kartu, tiesa? Padovanokite nepamirštamą laiką ir įspūdingus prisiminimus savo antrai pusei, mamai, broliui ar geriausiam bičiuliui, nes jūsų skiriamas dėmesys jiems neįprastoje ir unikalioje vietoje yra geriausia, ką galite duoti.

Degustacinė vakarienė jus supažindins iš arčiau su Trinity a la carte restorano koncepcija, todėl turėsite dar vieną puikią vietą Vilniuje, kuriai norėsite patikėti savo šventes ar savaitgalio vakarus. Prabangi vakarienė Trinity erdvėje pranoksta visus lūkesčius. Tačiau norėdami pilnavertiškai patirti Trinity, rekomenduojame vakarą pradėti nuo mūsų kokteilių baro Aperitivo, kuris nuteiks jus jūsų laukiančiai vakarienei, o po jos nesidrovėkite užsukti vakaro užbaigti kiek triukšmingiau mūsų Digestivo naktiniame kokteilių bare. Trinity viską apgalvojo už jus – mūsų erdvėje vietos stresui, įtampai ir abejonėms tiesiog nėra.

Degustacinė vakarienė #1

Aperityvas

  • Naminė burokėlių duona su šviežiai išpurentu burokėlių sviestu.

Vieno kąsnio užkandžiai

  • Lašišos Gravlax. Avokadų tyrė, kapario uoga, duonos traškutis

  • Antienos Confit kroketas. Trumų pasta, trumų majonezas

  • Burokėlių Napoleonas. Pistacijos, gorgonzolos sūrio kremas 

Pagrindiniai patiekalai

  • Burrata su pomidorais. Balsamico ikrai, kedrinės pinijos, pesto padažas, alyvuogių trupiniai

  • Antienos krūtinėlė. Pomme purée, glazūruoti brokoliai

Desertas

  • Baltojo šokolado crème brûlée su avietėmis.

Vakarienės kaina 50 eur
Vynų derinimas prie vakarienės 25 eur

Degustacinė vakarienė #2

Aperityvas

Naminė burokėlių duona su šviežiai išpurentu burokėlių sviestu.

Vieno kąsnio užkandžiai

Upėtakio tartare. Sūdytas agurkas, kapario uoga, žolelių crème fraîche


Lašišos mousse. Kompresuotas agurkas, upėtakio ikrai


Kalmaras su romesco padažu. Alyvuogių trupiniai, žolelių aliejus

Pagrindiniai patiekalai

Jautienos išpjovos tartare. Putpelės kiaušinio trynys, karnišonai, naminės gruzdintos bulvytės

Aštuonkojo čiuptuvas. Degintos bulvytės, paprikos, romesco padažas

Desertas

Baltojo šokolado crème brûlée su avietėmis.

Vakarienės kaina 50 eur
Vynų derinimas prie vakarienės 35 eur