Aperitivo

Geriausia kokteilių degustacija Vilniuje? Taip, jūs reikiamoje vietoje, nes Trinity siūlo jus supažindinti su neįtikėčiausiais skonių deriniais, dėl kurių nustebsite ir liksite sužavėti. Geriausias kokteilių baras Vilniuje – Aperitivo – meta jums iššūkį ir laukia jūsų atvykstant išmėginti savo jėgas. Niekas nebenustemba, kad apie mus kalba visas miestas – juk čia geriausi kokteiliai Vilniuje! O Vilnius gausus galimybių…

Skaniausi kokteiliai Vilniuje jie yra dėl keletos priežasčių. Platus kokteilių meniu, įkvėptas šiltosios Italijos įvairiaspalvių gėrybių, yra kruopščiai sukurtas ir pritaikytas lietuvių skoniui bei norams. Čia kiekviena detalė yra atsakingai apgalvota: spiritai – geriausios kokybės, ledas šaldomas kiekvienam gėrimui atskirai, o įvairiausi kokteilių pagardai yra gaminami čia pat vietoje mūsų profesionalų rankomis. Bet svarbiausia, mūsų komandoje dirba atsidavę savo menui žmonės – tikrų tikriausi miksologijos asai, kone kasmet, nuo Trinity veiklos pradžios, skinantys laurus įvairiausiuose konkursuose ir garsinantys Trinity erdvę.

Kokteilių barai Vilniuje varžosi tarpusavyje norėdami pelnyti geriausiojo vardą, tačiau Trinity  nesijaudina – tai unikali erdvė, kurios Lietuva dar nematė. Po vienu stogu jiems sėkmingai pavyko įkurti tris skirtingas, tačiau viena be kitos negalinčias erdves. Viena iš jų – Aperitivo, kuri ir kviečia jus sudalyvauti aukšto lygio kokteilių degustacijoje.

Norėdami įsimintinai ir turiningai praleisti vakarą, galite rinktis iš trijų Aperitivo kokteilių baro siūlomų degustacijų. Kokteilių degustacija Evolution of the Cocktail supažindins jus su penkiais sumažintos versijos kokteiliais iš penkių skirtingų laikotarpių, o Modern Classic kokteilių degustacija leis susipažinti su gėrimais, vyravusiais nuo 1980-ųjų iki 2004-ųjų. Po šių degustacijų kiekvienas svečias su barmeno pagalba galės pasigaminti sau labiausiai patikusį kokteilį! 

Tačiau vyšnaitė ant torto, kurią serviruoja Aperitivo kokteilių baras Vilniuje, yra geriausių Trinity miksologų ir virtuvės virtuozų duetas. Kalbame apie kokteilių ir amuse-bouche degustaciją, kurios metu jūs ne tik ragausite skirtingus gėrimus ir užkandžius, bet ir nustebsite, kaip skirtingi skoniai gali taip puikiai derėti tarpusavyje. Užkandžiai ir kokteiliai Vilniuje vienareikšmiškai geriausi Trinity Aperitivo bare.

Atvykite į Trinity erdvę Vilniaus g. 30, kurioje numalšinsime kiekvieno troškulį prisitaikydami prie individualių skonių. Stiprūs ir trumpi bei gardūs ir dideli kokteiliai Vilniuje – tik Trinity Aperitivo kokteilių bare.