Digestivo

Kaip maistas, taip ir kokteiliai – jie skatina megzti pažintis, stiprinti tarpusavio ryšius ir papildyti skonių bagažą naujais ypatingais skonių deriniais. Klausiate, kur geriausi kokteiliai Vilniuje? Tik Vilniaus gatvėje. Čia žmonių juokas ir pašnekesiai netyla iki pačio ryto. 

Šv. Kotrynos bažnyčios pašonėje XVIII a. mūruose įsikūrusi Trinity – tai unikalaus koncepto erdvė, kurioje apetitą žadinantys kokteiliai iš Aperitivo baro, nuostabus maistas a la carte restorane ir Digestivo gėrimų, muzikos ir atmosferos sinergija nepalieka abejingų nei vilniečių, nei miesto svečių. Apie kadaise čia veikųsį moterų vienuolyną kalba Trinity sienos. Autentiškas interjeras, romantiški lubų skliautai ir intrigą kelianti atmosfera – aukšto lygio Trinity restoranas ir prabangus kokteilių baras Vilniuje, kurio neįmanoma nepastebėti.

Skirtingų barų serviruojami kokteiliai Vilniuje yra puikūs, tačiau Trinity siekia originalumo ir nepriekaištingos kokybės. Be įprasto apsilankymo Aperitivo ar Digestivo baruose jūs taip pat turite galimybę iš arčiau susipažinti su miksologijos pasauliu. Aperitivo bare rengiami kokteilių degustaciniai renginiai praturtina dalyvius visokeriopai. Degustacijos metu jūs ne tik iš profesionalų lūpų sužinosite daugiau apie kokteilių istoriją, bet ir ragausite geriausius iš geriausių – kokteilius, kuriuos jau pamilę šimtai Trinity svečių. Priklausomai nuo pasirinktos degustacijos turėsite galimybę labiausiai patikusį kokteilį susimaišyti patys!

Aperitivo kokteilių baras Vilniuje semiasi įkvėpimo iš kokteilių gimtinės – saulėtos ir užburiančios Italijos. Kiekvienas kokteilis kalba pats už save. Koncentruotų skonių maži ir gaivinantys dideli kokteiliai Vilniuje Trinity erdvėje suteikia puikią progą paragauti naujų skonių ir kurti akimirkas su savo brangiausiais žmonėmis. Kokteilių meniu Trinity erdvėje įvairialypis, todėl pritaikytas kiekvieno skoniui. Aukščiausios klasės spiritiniai gėrimai, mūsų barmenų rankomis gaminti sirupai ir tyrės, žavingi papuošimai ir kiekvienam gėrimui specialiai šaldomas ledas – visa tai leidžia puikuotis geriausiais kokteiliais Vilniuje. 

Nepraleiskite progos savo vakarą praleisti kiek kitaip nei esate įpratę. Pažadame, kad iš mūsų kokteilių baro tikrai ką nors išsinešite, o ar naujus dar neatrastus skonius, ar vieną geriausių savo gyvenime vakarų – kiekvienam savo. Tad rezervuokite staliuką arba visą erdvę savo šventei paskambinę telefonu, susisiekę el. laišku arba užpildę svetainėje esančią formą. Laukiame progos jums parodyti, kas yra skaniausi kokteiliai Vilniuje!