Verslo renginiai

Verslo renginiai ir susitikimai, vykstantys ramioje atmosferoje už biuro ribų, tampa vis populiaresni. Tai puiki galimybė palaikyti gerus esamus santykius ar užmegzti naujus kontaktus. O kur geriausia tai padaryti, jei ne Trinity Vilniuje – pačioje jo širdyje? Renginiai verslui yra naudingi daugeliu aspektų, pradedant santykių palaikymu ir sandorių sudarymu, baigiant sėkmingai įvykdytų projektų atšventimu ir tolimesnių ateities planų aptarimu. Visą tai galite atlikti Trinity a la carte prancūziškame restorane antrajame aukšte. 

Verslo susitikimai ir privati vakarienė leidžia neformaliu būdu neįpareigojančioje aplinkoje aptarti daugelį svarbių verslo ar įmonės aspektų, todėl šiam tikslui siūlome savo paslaugas, kuriomis neteks nusivilti. Nepriklausomai nuo konkretaus susitikimo tikslo, apgalvotas renginio organizavimas yra labai svarbus, o šiuo klausimu mes vienareikšmiškai galime padėti. Tad nesijaudinkite, jūsų verslo renginiai – patikimose rankose. 

Trinity erdvė, esanti antrame aukšte, yra puikus fonas ilgiems pokalbiams ir dalykiniams santykiams kurti. Kokybiško ir kūrybiškai patiekto maisto bei prie jo priderinto gėrimo pašonėje jūs galite sustiprinti ryšius, taip pat palikti gerą įspūdį savo klientams ar partneriams.

Mūsų komandoje dirba profesionalai, todėl viską – nuo pasitikimo ir palydėjimo prie staliuko iki saikingo rūpesčio visų verslo pietų metu – galime jums suteikti. Jums tereikia atvykti, atsipalaiduoti ir mėgautis buvimu Trinity erdvėje.

Tai unikali vieta Vilniuje, kuriai pirmajai Lietuvos restoranų ir barų istorijoje pavyko įkomponuoti tris skirtingas vietas po vienu stogu į darnią visumą. Pirmajame aukšte jūsų lauks Aperitivo kokteilių baras, kuris paruoš jus visomis prasmėmis tam, kas laukia a la carte restorane antrame aukšte. O jei norisi įspūdžius ir pokalbį pratęsti kiek labiau atpalaiduojančioje vietoje – jūsų visuomet laukia Digestivo kokteilių baras pirmame aukšte. Visas šias erdves galite užsisakyti ir šventei. Juk įmonių vakarėliai turi būti organizuojami ten, kur viskas apgalvota iki menkiausių detalių. 

Trinity siūlo patogų būdą atsiskaityti kartą mėnesyje už visus verslo susitikimus ar tokius renginius kaip įmonės vakarėlis, mokymai, konferencijos, todėl nuo jūsų pečių bus nuimta nemenka naštos dalis. Susisiekite su mumis telefonu arba užpildykite rezervacijos formą, esančią žemiau mūsų svetainėje ir mes atliksime viską už jus.

Detali informacija
Atsisiųsk