Baras Vilniuje

Geriausi barai Vilniuje traukia skirtingo amžiaus žmones iš visos Lietuvos, ieškančius unikalių patirčių ir išskirtinių vietų, kurios gebėtų nustebinti. Vilniaus barai iš tiesų turi ką pasiūlyti, tačiau visus juos pranokstanti vieta yra Trinity erdvėje įsikūręs naktinis baras Vilniuje, pavadinimu Digestivo. Trinity – tai pirmoji tokio koncepto erdvė Lietuvoje, supažindinanti lietuvius ir miesto svečius su išskirtinės aplinkos, profesionalaus personalo ir geriausiems pasaulio barams prilygstančios kokteilių vietos Digestivo šedevru.

Digestivo baras Vilniuje – tai puiki vieta pratęsti vakarienės antrame aukšte įspūdžius ir atsiverti nakties malonumams. Neįpareigojanti aplinka, malonus šurmulys ir pašnekesių pernelyg neužgožianti gero skonio muzika leis pamiršti dienos vargus ir pasinerti į naktinį pasaulį, kuriame gausu paslapčių, intriguojančių istorijų ir nepamirštamų akimirkų.

Jaukūs barai Vilniuje išsiskiria savo aura, o Trinity erdvė kartu su joje esančiu Digestivo baru – pastato istorija ir puikiai išsaugota autentika. Po XVIII a. mūro skliautais, kuriuose kadaise veikė moterų vienuolynas, įsikūręs kokteilių baras Digestivo siūlo kūrybiškai miksologijos meistrų sukurtą gėrimų meniu. Itališkų gėrimų tradicijų įkvėptas, gaminamas savo srities profesionalų iš aukščiausios kokybės spiritinių gėrimų, kokteilių meniu pranoksta visus iki šiol jūsų matytus. Šis naktinis baras Vilniuje pasiūlys tobulą kokteilį bet kuriam – mėgstate salstelėjusį, gaivų ar sodrių skonių gėrimą?

Geriausias baras Vilniuje – Digestivo – džiaugiasi ir didžiuojasi savo komandoje turėdamas stiprius savo srities profesionalus, tikrus miksologijos virtuozus. Kone kasmet nuo Trinity veiklos pradžios jie pelno aukščiausias prizines vietas įvairiausiuose konkursuose, išbandydami savo jėgas geriausių, įdomiausių, skaniausių ir kūrybiškiausių kokteilių gamyboje. 

Digestivo – tai geras baras Vilniuje, pačioje jo širdyje, laukiantis naktinėjančių paklydėlių, iš anksto suplanavusių vakarą ir nusileidusių iš antro aukšto a la carte restorano tęsti vakaro malonumų. Mes suteikiame galimybę šią erdvę paversti ir privačia vieta jūsų šventėms švęsti, nesvarbu – tai gimtadienis, vestuvės ar įmonės vakarėlis.

Rezervuokite staliuką Digestivo bare, paskambinę telefonu arba užpildę formą, esančią mūsų svetainėje. Darbo laikas jūsų neįpareigoja – galite neskubėdami pratęsti vakarą dar ilgam po gurmaniškos vakarienės malonumų. Naktiniai barai Vilniuje kartu su Trinity laukia kiekvieno, kuriam norisi atsipalaiduoti, gerai praleisti laiką ir kurti neišdildomus prisiminimus su sodrių skonių kokteiliais pašonėje.