Vyno degustacijos

Kaip įsivaizduojate turiningą, įdomų ir atpalaiduojantį vakarą? Mes jums papasakosime. Vilniaus širdyje, Vilniaus gatvėje XVIII a. mūruose, kadaise glaudusiuose moterų vienuolyną, yra įsikūręs Trinity – trijų skirtingų patirčių, susijungiančių į vieną nepakartojamą nuotykį, erdvė. Lietuvoje tai pirma tokios koncepcijos vieta, kurią jūs turite pamatyti patys. O kas geriau supažindins jus su Trinity, jei ne vyno degustacijos, puikiai nusakančios erdvės nuotaiką ir kitų progų metu?

Vyno degustacija Vilniuje, Trinity erdvės Aperitivo kokteilių bare, yra puikus būdas tiesiogiai prisiliesti prie mus supančio pasaulio. Skirtingi vynai, besiskiriantys vienas nuo kito ne tik klampumu, kvapu ir skoniu, bet ir savo istorija, leis pajusti tai, kuo gyvena gurmanai. Vyno degustacijos Vilniuje Trinity yra neįkainojama patirtis, leisianti ne tik paragauti, bet ir praplėsti savo akiratį bei papildyti bagažą naujomis žiniomis. Kokybiškas laikas drauge su savo brangiais žmonėmis juoko ir pašnekesių bei geros muzikos fone išliks jūsų atmintyje ilgą laiką, todėl mums malonu prie to prisidėti.

Aperitivo vyno baras Vilniuje jus pasitiks pirmajame pastato aukšte, siūlydamas paslaugų ir rūpestingą aptarnavimą. Gėrimų pasirinkimas, kurį siūlome jums, yra įkvėptas saulėtos vynuogynų nusėtos Italijos ir šimtmečius menančios prancūzų gurmaniškos patirties. Vintaž vyno baras pasiūlys įvairialypę vyno degustacijos patirtį -– čia sprendimus darysite jūs. Su kokiais vynais norėsite susipažinti? Lengvai gomuriu nuvilnijančiais ar sodriais, įvairias skonio natas giliai savyje slepiančiais vynais? Mes užtikriname, kad po vakaro mūsų Aperitivo bare jūs tikrai praturtinsite skonių paletę naujai atrastais.

Aperitivo baro veidą galite pakeisti, vos tik panorėję. Čia romantiška Valentino vakarienė, žaismingos šv. Kalėdos, trenksmingi Naujieji metai ar kita šventė gali būti deramai įgyvendinta. Nesvarbu, ar vaikštinėjate Vilniaus senamiesčio labirintais ir spontaniškai nusprendėte užsukti, o gal visą darbo savaitę svajojote apie gardaus vyno taurę jūsų rankose – Trinity jūsų laukia plačiai atvertomis durimis. Mėgstantiems planuoti rekomenduojame užsisakyti sau vietą vienoje iš mūsų Trinity erdvių, kad puikus vakaras būtų garantuotas. Tai galite padaryti paskambinę mums telefonu arba užpildę trumpą rezervacijos formą, esančią svetainėje kiek žemiau.