Verslo pietūs

Vilnius – tai miestas, gausus pasirinkimų. Ieškote restorano, kuriame jūsų verslo pietūs Vilniuje taptų ne tik reikalų sprendimo, bet ir gero laiko drauge su partneriais vieta? Trinity gali jums tai suteikti. Unikali vieta, kurios Lietuva dar nematė, sugebėjo pirmą kartą šalyje sėkmingai po vienu stogu įkurti trijų skirtingų patirčių erdves. 

Pirmajame aukšte jus pasitiks Aperitivo baras, skirtas sužadinti apetitą ir tinkamai nuteikti laukiantiems verslo pietums antrajame aukšte. Čia įsikūręs a la carte restoranas pasirūpins jūsų privatumu ir kokybiškais pietumis su verslo klientais ar partneriais. Na, o kuomet verslo pietūs eina į pabaigą ir tampa mažiau oficialūs, juos tinkamai užbaigti visada esate laukiami pirmajame aukšte – Digestivo kokteilių bare. 

Visos šios erdvės yra įsikūrusios gilią istoriją menančiame ir puikiai išsaugotame mūriniame pastate, kuris kadaise čia glaudė moterų vienuolyną, o dabar duris atveria kaip moderni, tačiau Senojo žemyno tradicijas puoselėjanti erdvė Trinity. Autentiškas interjeras jūsų verslo pietų svečiams paliks įspūdį, suteiks peno apmąstymams ir sukurs įdomią aplinką pokalbiams. Norintiems daugiau privatumo ir ramios aplinkos, rekomenduojame rinktis pirmąją a la carte restorano salę, kurioje verslo pietūs dėl ramybės ir tylos tampa produktyvūs ir kokybiški.

Trinity komandoje dirba tikri savo srities profesionalai, pradedant jus pasveikinančiu personalu ir baigiant virtuvėje dirbančiais kulinarijos virtuozais. Būtent jie užtikrins, kad jūsų verslo pietūs būtų nepriekaištingi ir paliktų neišdildomą įspūdį. Prancūzų pėdomis sekantis a la carte restoranas suteiks jums laisvę rinktis. Iki smulkmenų apgalvoti patiekalai, kruopščiai atrinkti maisto produktai iš vietos ūkininkų bei upių ir pačios Prancūzijos, meistriškai derinami skirtingi skoniai ir dar daugiau – visa tai sukuria gurmaniškus stebuklus, kurie nustebins jūsų skonio receptorius ir vilios grįžti kiek mažiau oficialiomis progomis su draugais ir artimaisiais.

Planuojate susitikimą su klientais, partneriais ar kitais jums svarbiais asmenimis verslo klausimams aptarti? Rekomenduojame rezervuoti stalą iš anksto, kad verslo pietūs Vilniuje būtų tinkamai suplanuoti. Tai galite padaryti paskambinę svetainėje nurodytu telefono numeriu arba užpildyti trumpą formą apačioje. Taip pat Trinity nuo šiol siūlo patogų būdą atsiskaityti už visus verslo pietus vieną kartą per mėnesį, kad viskas būtų paprasta ir lengva. Leiskite prisidėti prie jūsų susitikimo su svarbiais asmenimis ir sustiprinti teigiamą įspūdį.

Detali informacija
Atsisiųsk