Valentino dienos vakarienė

Trinity – tai unikali, elegantiška ir romantiška vieta, kurioje Valentino dienos vakarienė Vilniuje taps įsimintina tiek jums, tiek jūsų antrai pusei. Istorinės pastato sienos garantuos privatumą, autentiški XVIII a. lubų skliautai kels intrigą, o Trinity erdvės kuriama atmosfera suteiks romantikos jūsų meilės vakarui dviems. Siekiate nustebinti savo pasirinkimu antrąją pusę? Galime patikinti, kad jums tai pavyks.

Esame savo srities ekspertai, todėl drąsiai galime teigti, kad žinome, kaip Valentino vakarienę Vilniuje paversti tobulu vakaru, pilnu įspūdžių, gero maisto, gardžių gėrimų ir aplinkinių juoko. Mūsų aptarnaujantis personalas žino, kaip rūpestingai, neperžengiant ribos, jums padėti viso vakaro metu. Barmenai jums ne tik sumaišys kokteilį, bet ir daugiau papasakos apie vieno ar kito gėrimo istoriją bei padės išsirinkti jūsų skoniui priimtiniausią gėrimą. Na, o virėjai serviruos nepriekaištingos išvaizdos burnoje tirpstančius patiekalus, kuriems sunku atsispirti. 

Trinity gali būti daugiau nei tik puiki Valentino dienos vakarienė Vilniuje a la carte restorane. Čia taip pat po vienu stogu glaudžiasi Aperitivo ir Digestivo kokteilių barai, kurie, kaip nusako jų pavadinimas, gali padėti tinkamai pradėti vakarą bei nuostabiai jį užbaigti. Nieko nėra geriau, nei gaivus kokteilis, įkvėptas įvairiaspalvių Italijos kraštų.

Priklausomai nuo to, kokios aplinkos ir atmosferos savo Valentino vakarienei norite, galite rinktis vieną iš dviejų a la carte restorano salių. Viena jų – tylesnė ir ramesnė, kurioje paprastai vyksta šeimos ar verslo pietūs, o kitoje restorano salėje atmosfera kiek labiau atpalaiduojanti, neįpareigojanti ir pilna aplinkinių šurmulio. Norėdami užbaigti romantišką Valentino vakarienę Vilniuje, būtinai užsukite į mūsų Digestivo naktinį barą, kuriame gero skonio muzika ir iš aplinkinių plūstanti energija neleis jums nuobodžiauti.

Trinity siūloma Valentino dienos vakarienė Vilniuje gali būti įsimintiniausias pasimatymas jūsų draugystės istorijoje. Tačiau erdvė yra atvira visiems, todėl jei ieškote įdomios ir išskirtinės vietos savo vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui ar net verslo renginiams, esame pasiruošę jums padėti tai įgyvendinti. Pasikalbėkime telefonu arba susisiekite el. paštu, kad galėtume aptarti visus jums rūpimus klausimus. Tad kviečiame čia – Vilniuje – paminėti įvairias progas drauge.

Detali informacija
Atsisiųsk