Staliukų rezervacija

Kad jūsų vakaras būtų tobulai suplanuotas ir sklandus, o net užimčiausiomis dienomis visuomet jūsų lauktų jums skirtas staliukas, kviečiame staliukų rezervaciją Vilniuje atlikti Trinity erdvėje: Aperitivo ir Digestivo kokteilių baruose bei a la carte restorane. Staliukų rezervacija čia labai paprasta. Norėdami suplanuoti savo vakarą Trinity erdvėje kreipkitės tel. numeriu +370 666 74777 arba užpildykite formą, esančią mūsų svetainėje. Tokiu būdu pranešite mums apie save ir mes galėsime tinkamai pasiruošti jūsų priėmimui vienoje iš Trinity erdvių. 

Trinity yra kol kas vienintelė erdvė Lietuvoje, kuriai pavyko sėkmingai po vienu stogu suderinti skirtingų patirčių šaltinius. Nusprendę savo vakarą praleisti Trinity erdvėje, jūs patirsite įvairiapusę ir pilnavertę patirtį, kuri jus tinkamai nuteiks vakarui ir jį užbaigs. Rekomenduojame staliukų rezervaciją atlikti pirmiausia Aperitivo kokteilių bare, kuris pažadins apetitą ir užduos tinkamą taktą prasidedančiam nuotykiui.

Pasimėgavus Aperitivo kokteilių baro teikiamomis malonėmis metas pakilti į antrąjį aukštą, kuriame laukia Prancūzijos kraštų įkvėptas a la carte restoranas. Čia gausu dar nepatirtų ir neatrastų skonių, kurie mintimis ir skoniais jus nuneš į iki šiol nelankytas vietas. Gurmanų pamėgti užkandžiai ir karštieji patiekalai bei tobulai prie jų priderinti gėrimai dovanos jums įsimintiną patirtį Trinitya la carte restorane.

Po gausybės gėrybių, kuriomis ką tik mėgavotės, tobulam vakaro užbaigimui jūsų laukiame Digestivo kokteilių bare, kuris padės suprasti, ką visai neseniai ragavote ir regėjote savo akimis. Ši vieta – tobulas pretekstas vakarą pratęsti dar keliomis valandomis. Digestivo naktinis baras neįpareigoja, o atpalaiduoja, tad atsiveskite čia savo draugą, šeimos narį ar antrą pusę ir praleiskite laiką kokybiškai pašnekesių, šypsenų ir geros muzikos apsuptyje.

Trinity erdvė yra atvira daugeliui progų, todėl čia vykdoma ne tik staliukų rezervacija pasirinktoje erdvėje, bet ir visos erdvės nuoma jūsų šventei. Čia galite švęsti ne tik gimtadienius ar kitas šeimos šventes, bet ir organizuoti vestuves ar verslo renginius, kadangi patalpos talpina daugiau nei 200 žmonių. Jūsų šventei pasiūlysime profesionalų aptarnaujantį personalą, individualiai paruoštus gėrimų ir maisto meniu bei autentišką interjerą su jaukia atmosfera.