Restoranas Vilniaus senamiestyje - Vilniaus g. 30

Trinity a la carte restoranas Vilniaus g. 30 kviečia išalkusius ir ištroškusius naujų skonių svečius apsilankyti unikalaus koncepto erdvėje. Prancūziškų skonių įkvėptas restoranas senamiestyje siūlo ne tik patogų susisiekimą, bet ir nepamirštamą patirtį, kurią patirsite skirtingais pjūviais: nuo svetingo ir šilto sutikimo, rūpestingo aptarnavimo iki nepriekaištingos kokybės maisto patiekalų ir puikiai prie jų priderintų gėrimų. Tad patyrinėję Vilniaus senamiestį visuomet esate laukiami atsikvėpti Trinity restorane.

Restoranai senamiestyje Vilniuje visuomet garsėjo svetingumu ir tradicijų puoselėjimu, todėl Trinity – ne išimtis. Mums pavyko išsaugoti ir svetingumą, ir Senojo žemyno kulinarines tradicijas, kurioms suteikėme prancūziško skonio ir lietuviško kūrybiškumo. Vilniaus senamiestis – pilnas istorijos, paveldo ir kultūros, todėl pastatas, kuriame yra įsikūręs Trinity, yra nepaprastas. Nuo XVIII a. stovintis, jis kadaise po savo skliautais glaudė moterų vienuolyną, o mūsų dienomis atgyja kaip nepriekaištingos kulinarijos rezultatas, kviečiantis praleisti vakarą su antrąja puse, šeima, draugais ar net verslo partneriais. Trinity pavyko išsaugoti ne tik autentišką interjerą, bet ir senovės aurą bei atmosferą, kuri intriguoja apsilankyti visus. Restoraną rasite Vilniaus senamiestyje – Vilniaus g. 30.

Geriausi restoranai Vilniaus senamiestyje kasmet kelia vis aukštesnę kartelę maisto, gėrimų ir aptarnavimo kokybei, todėl Trinity turėjo tai pranokti, kad taptų dėmesio centre ir pasiūlytų svečiams išskirtiniausias patirtis ir įdomiausius patiekalus, kurių gurmanai ieško, naršydami tolimiausius pasaulio kampelius. 

A la carte restoranas Trinity, esantis antrajame aukšte, ne tik pasiūlys kruopščiai subalansuotus bei kūrybiškai sukurtus maisto patiekalus, bet ir kvies sudalyvauti degustacinėse vakarienėse, kurių metu, nepalikdami mylimo Vilniaus, mintimis ir pojūčiais nusikelsite į dar neatrastas vietas. Visą Trinity erdvę, kurioje yra ne tik restoranas, bet ir Aperitivo bei Digestivo kokteilių barai, galite paversti savo privačia erdve gimtadienio, vestuvių ar verslo šventei švęsti.

Rezervuokite staliuką ar visą salę paskambinę telefonu +370 666 74777 arba užpildę trumpą formą, esančią apačioje. Vilniaus gatvė 30 pačiame Vilniaus centre – lengvai pasiekiamas restorano Trinity adresas, neįpareigojantis ilgai planuoti atvykimą ir grįžimą namo. Tad skirkite savo brangų laiką antrai pusei, šeimai, draugams ar verslo partneriams mūsų jaukiame ir privačiame Trinity a la carte restorane.