Restoranas vestuvėms

Trinity gali būti idealus restoranas vestuvėms Vilniuje atšvęsti. Buvusiame moterų vienuolyne įsikūręs a la carte restoranas ir kokteilių barų erdvės – tai unikali ir autentiška vieta, išlaikiusi savo pagrindinius interjero akcentus. Jauki atmosfera, išskirtinis interjeras, svetingas ir rūpestingas personalas bei aukščiausio lygio gėrimai ir, žinoma, maistas – visą tai rasite Trinity, kuris atviras visiems.

Prancūzijos skonių įkvėptas ir Senojo žemyno kulinarines tradicijas vis dar puoselėjantis Trinity a la carte restoranas serviruoja aukščiausio lygio patiekalus, kuriems neįmanoma atsispirti. Iš įvairiausių vietų į restoraną plaukiantys maisto produktai užtikrina, kad patiekalai čia visuomet švieži, subalansuoti ir nepaprastai gardūs. Tad vestuvių vakarienė Vilniuje Trinity restorane taps vakaro pažiba, kuria visi iki vieno liks sužavėti. Mes pritaikysime maisto ir gėrimų meniu prie jūsų individualių poreikių, todėl jums nereikės ilgai sukti galvos, ką pasiūlyti svečiams šios gražios šventės proga. 

Trinity erdvėje rasite tris besiskiriančias atskirtas erdves, kurios viena kitą papildo. Tai Trinity trijulė: Aperitivo kokteilių baras, a la carte restoranas ir Digestivo naktinis baras. Visos šios erdvės kartu vienu metu geba talpinti daugiau nei 200 žmonių, tad jūsų vestuvėms čia tikrai bus pakankamai vietos!

Taigi visas restoranas vestuvėms Vilniuje ar keletas erdvių ir privačių staliukų gali būti jūsų, nes rezervacija – itin paprasta. Susisiekite su mumis svetainėje nurodytu telefonu ar el. paštu ir mes aptarsime visus kylančius klausimus bei padėsime nupiešti aiškią būsimų vestuvių viziją. Mums malonu prisidėti prie naujos šeimos bendro gyvenimo kartu pradžios. 

Esame pasiruošę padėti jums surengti įsimintinas ir originalias vestuves, kurios užburs savo magiškumu ne tik jus, bet ir jūsų šventės svečius. Vestuvių vakarienė Vilniuje Trinity bus nepriekaištinga, todėl, tikime, apie jas visi kalbės dar ilgą laiką. Be viso to, Trinity visada laukai galimybės prisidėti ir prie kitų švenčių, tokių kaip gimtadieniai, krikštynos, Naujųjų metų sutikimas ar verslo renginiai. Esame lankstūs ir gebame prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, todėl nedvejodami galite apsvarstyti šią galimybę ir susisiekti. Mūsų durys atviros visiems.

Detali informacija
Atsisiųsk