Naujųjų metų vakarienė

Trinity – tai unikali erdvė, kurioje Naujųjų metų vakarienė Vilniuje taps viena įsimintiniausių jūsų gyvenime. Dėl ilgus metus tobulinto maisto ir gėrimų meniu, aukščiausių standartų aptarnavimo bei kokybės puoselėjimo – Naujųjų metų vakarienė čia aukščiausios klasės. Privati ir unikali erdvė, gardūs gastronomijos šedevrai, meistriškai maišomi kokteiliai ir jūsų skoniui pritaikyta muzika – viskas viename ir po vienu stogu, kad naujametinė vakarienė Vilniuje taptų nepamirštama.

Galime didžiuotis per tiek veiklos metų sukūrę tikrai unikalią vietą, kuri vilioja apsilankyti, stebina atvykusius ir kviečia sugrįžti jau buvusius svečius. Nieko keisto, kai kalbos mieste apie mus netyla. Mūsų profesionalūs barmenai kone kasmet laimi geriausias prizines vietas įvairiausiuose kokteilių maišymo konkursuose, o virtuvės šefai ieško įkvėpimo už Lietuvos ribų. Visa tai leidžia džiaugtis nepaprastos kokybės kokteilių gausa ir įdomiausiais skirtingų skonių deriniais. Žmonės keliauja po visą pasaulį, kad galėtų savo skonio receptorius nustebinti dar neragautais skoniais, tačiau čia pat, Vilniaus širdyje, slypi neatrastas brangakmenis, kurį nori pamatyti tiek lietuviai, tiek šalies svečiai. Tad kas gali būti geriau nei Naujųjų metų vakarienė Vilniuje Trinity a la carte restorane?

Nuo XVIII a. gyvuojantis žavus mūrinis pastatas čia glaudė moterų vienuolyną, o dabar kviečia visus, ištroškusius gastronominių stebuklų, praleisti čia paskutinę metų dieną bei pasitikti pirmąją Naujųjų. Trinity erdvė talpina daugiau nei 200 svečių, todėl Naujųjų metų sutikimas bus įdomus ir triukšmingas. Naujųjų metų vakarienė Vilniuje Trinity bei staliukų rezervacija, o, esant poreikiui, ir visos erdvės užsakymas bus itin paprastas. Kilus klausimams visada galite susisiekti telefonu arba el. paštu svetainėje nurodytu numeriu ir mes išsklaidysime visas jūsų abejones.

Norite surengti nepaprastą Naujųjų metų sutikimo šventę ar tiesiog pasimėgauti naujametine vakariene Vilniuje? O gal planuojate gimtadienį, krikštynas, vestuves ar įmonės renginį? Visiems jiems mes turime puikių pasiūlymų Trinity erdvėje, nes esame lankstūs ir gebantys lengvai prisitaikyti. Tad kodėl nesutikus Naujųjų metų drauge po autentiškais, paslaptingais ir gilią istoriją menančiais lubų skliautais, o vėliau nepasirinkus jos ir kitoms šventėms švęsti?

Detali informacija
Atsisiųsk