Naktinis klubas Vilniuje

Populiariausi Vilniaus naktiniai klubai vilioja žmones trankiais muzikos hitais, o geriausi – unikalumu ir išskirtinės kokybės paslaugomis. Susipažinkite – tai Digestivo – naktinis klubas Vilniuje, įsikūręs Trinity erdvėje, kurios koncepciją pirmą kartą Lietuvos pramogų istorijoje pavyko sėkmingai įgyvendinti. Po vienu stogu čia glaudžiasi trys unikalios erdvės, kuriose jūs sužadinate savo apetitą, jį numalšinate ir pratęsiate malonumų vakarą būtent Digestivo kokteilių bare.

Digestivo kokteilių baras, priešingai nei kiti naktiniai klubai Vilniuje, vilioja svečius savo intriguojančia atmosfera, kuri dvelkia nuo istorinių pastato sienų. Jo istorija siekia XVIII amžių ir kadaise po savo stogu glaudė moterų vienuolyną. Dabar jūs turite galimybę regėti autentiškas buvusio vienuolyno sienas ir romantiškus lubų skliautus. Visa tai prisideda prie gero vėlyvo vakaro garanto, kurį siūlo Digestivo. Atsiveskite čia savo antrąją pusę, artimąjį ar seniai nematytą draugą ir mėgaukitės ne tik puikaus gėrimo taure, bet ir spėliokite, ką šios sienos dar slepia. 

Naktiniai klubai Vilniuje siūlo klasikinius kokteilius, kurių profilis jau kažkur matytas, o Digestivo kokteilių meniu ištikimas savo konceptui. Čia savo srities profesionalai nuo menkiausių smulkmenų ruošiasi ir maišo geriausius kokteilius mieste, kuriuos Vilniaus klubai turės ateityje.

Kone kasmet laimimi svarbūs konkursai miksologijos srityje leidžia Digestivo kokteilių barą gėrimų kokybės prasme išskirti iš visų likusių. Itališkos gėrimų kultūros įkvėpti miksologijos virtuozai maišo, plaka ir pila meistriškų proporcijų gėrimus į jūsų taures. Rankomis gaminti sirupai, specialiai kiekvienam kokteiliui šaldomas ledas, sezoninės gėrybės ir aukščiausios kokybės spiritai leidžia sukurti tobulumo įsikūnijimą vienoje taurėje.

Svetingas ir rūpestingas personalas ne tik pasirūpins, kad jūsų buvimas Digestivo naktiniame klube būtų sklandus ir be priekaištų, bet ir papasakos apie jus dominančio kokteilio istoriją bei rekomenduos geriausią pasirinkimą pagal jūsų individualų skonį. O norint, kad tai taptų tik jūsų privačia erdve asmeninei šventei švęsti – mūsų aptarnaujantis personalas viskuo pasirūpins, nepriklausomai nuo progos. Net Naujieji metai čia triskart trankesni ir įsimintinesni.

Tad nusileiskite užbaigti vakaro į Digestivo po gardžios vakarienės mūsų antrajame aukšte arba rezervuokite vietą po pasivaikščiojimo Vilniaus senamiesčio labirintais. Svarbiausia – atvykite ir įsitikinkite savo akimis, koks stebuklas slypi tarp buvusio vienuolyno sienų. Muzikiniai klubai Vilniuje nublanksta, kai šalia slypi dar neatrastas ir jaukus vėlyvo vakaro prieglobstis.