Baras Vilniaus senamiestyje - Vilniaus g. 30

Barai ir naktiniai klubai Vilniaus centre stengiasi išsiskirti iš esančios gausos. Vieni renkasi stebinti muzikos pasirinkimu, kiti – interjero dizainu, tačiau jie pamiršta vieną esminį dalyką. Norint tapti tikrai išskirtiniu, reikia sukurti ką nors unikalaus, kad nereikėtų varžytis. Šiose geriausių barų Vilniuje lenktynėse nedalyvauja Trinity erdvė, nes ji vienintelė tokia Lietuvoje. Pirmą kartą Lietuvos barų istorijoje pavyko įgyvendinti trijų skirtingų erdvių suliejimą į vieną bendrą kūną, pavadinimu Trinity

Trinity baras Vilniaus g. 30 yra įsikūręs istoriniame pastate, kurio gyvavimas prasidėjo dar XVIII a. Pastate ilgą laiką veikė moterų vienuolynas, tačiau šiandien tai moderni ir savita erdvė Vilniuje, pakeitusi savo veidą, tačiau ne išvaizdą. Puikiai išlaikytas pastatas ir mūriniai skliautai viduje primena jo istoriją, tačiau dėmesingai parinkta kiekviena interjero detalė vis tik primena svečiams, kad tai geriausia vieta puikiai praleisti laiką sostinėje. Įsiminkite adresą – tai Vilniaus gatvė 30.

Barai Vilniaus gatvėje garsėja visoje Lietuvoje, bet tai, ką siūlo Trinitycocktail house – dar nematė niekas. Priklausomai nuo to, koks jūsų vakaro tikslas ir kokia nuotaika gyvenate, galite rinktis iš dviejų skirtingų kokteilių barų, esančių pirmame pastato aukšte. Pirmasis kokteilių baras – tai Aperitivo, kuris, kaip sako pats pavadinimas, yra puikus pasirinkimas vakaro pradžiai.

O kitoje pastato pusėje įsikūręs Digestivo baras – naktinis klubas lauks jūsų vakaro užbaigimui. Čia galite užsisakyti italų numylėtus kokteilius arba rinktis iš mūsų miksologijos specialistų – tikrų baro profesionalų – pasiūlymų. Jie žino, ką daro, todėl pasikliaukite jų nuoširdžiomis rekomendacijomis. 

Šie, vienas nuo kito neatskiriami, barai senamiestyje sukurs išskirtinę aplinką jūsų vakarui su antra puse, artimaisiais ar draugais. Susitikite čia aptarti dienos ar savaitės įspūdžių arba surenkite nepakartojamą šventę gimtadienio proga. Kelkite čia savo vestuves arba renkite išskirtinės kokybės verslo renginius. Trinity erdvė gali būti visa jūsų.

Geriausi barai Vilniaus centre? Jūs tikrai skaitote apie vieną iš jų. Rezervuokite sau vietą vienoje iš Trinity erdvių arba visose trijose jau dabar ir būkite užtikrinti, kad jūsų vakaras yra tobulai suplanuotas. Tai galite padaryti paskambinę telefonu arba užpildę svetainėje esančią rezervacijos formą. Trinity barą – naktinį klubą rasite Vilniaus senamiestyje Vilniaus g. 30.