Restoranas krikštynoms

Trinity – tai puikus simbolinis restoranas krikštynoms Vilniuje paminėti. Šis gastronomijos prieglobstis yra įsikūręs buvusiame moterų vienuolyne, apie kurį vis dar liudija autentiški išlikę lubų skliautai ir kitos interjero detalės. Paslaptingas mūrinis pastatas skaičiuoja jau ne vieną šimtmetį, tačiau šiandien vis dar stovi tvirtas ir laukia plačiai atvėręs duris. 

Tačiau Trinity erdvę išskirtine daro ne tik autentiškas ir gilią praeitį menantis pastatas. Trinity yra pirmasis Lietuvoje tokios koncepcijos verslas, kuriam pavyko sėkmingai įgyvendinti tris skirtingus projektus po vienu stogu: tai Aperitivo kokteilių baras, paruošiantis vakarienei, aukšto lygio a la carte restoranas, esantis antrame pastato aukšte ir puiki vieta vakaro pabaigai – Digestivo naktinis kokteilių baras. Visi trys jie sukuria nepaprastą vietą, kurioje galite kurti prisiminimus visam likusiam gyvenimui.

Trinity restoranas krikštynoms Vilniuje puoselėja Senojo žemyno kulinarines tradicijas, semiasi įkvėpimo iš Prancūzijos vietovių ir nepamiršta, kaip svetingai lietuviai geba priimti svečius. Kvalifikuotas personalas ne tik jus pasitiks prie durų, bet pasirūpins, kad visos šventės metu jums nieko nepritrūktų. Kulinarijos virtuozai užtikrins, kad jūsų šventės maistas būtų gaminamas tik iš kruopščiai atrinktų ingredientų, garuojantis ir ypatingai gardus – pritaikytas šiai progai pagal jūsų individualius reikalavimus.

Trinity gali pasiūlyti išskirtinai jūsų krikštynoms pritaikytą maisto ir gėrimų meniu bei 3 skirtingas, bet viena kitą papildančias, erdves, kartu talpinančias daugiau nei 200 svečių. Visas restoranas krikštynoms Vilniuje arba kelių erdvių staliukų rezervacija Trinity erdvėje yra itin paprasta – tą galite padaryti susisiekę telefonu, el. paštu arba užpildę svetainėje esančią formą. Tad leiskite prisidėti prie jūsų organizuojamos šventės visai šeimai, kuriant neišdildomus prisiminimus Trinity a la carte restorane.

Savo erdvės duris atveriame kiekvienam norinčiam čia praleisti kokybišką laiką su savo brangiausiais žmonėmis. Nesvarbu, kokią progą norite paminėti, ar tai gimtadienis, vestuvės, Naujieji metai, o gal verslo renginiai – visiems jiems čia rasime vietos ir prisidėsime prie jūsų idėjų realizavimo. Be viso to primename, kad Trinity a la carte restoranas krikštynų proga yra pasirengęs padėti suruošti vieną svarbiausių šeimos švenčių drauge!

Detali informacija
Atsisiųsk