Restoranas gimtadieniui

Galvojate, kurie restoranai Vilniuje gimtadieniui paminėti būtų geriausias sprendimas jums? Ilgai ieškoti nereikia. Pačioje sostinės širdyje jus šiltai pasitiks Trinity – puikus ir unikalus restoranas gimtadieniui Vilniuje paminėti. Įsikūręs XVIII a. mūruose, jis puikiai pasakoja čia vykusią istoriją – autentiškos išlikusios sienos ir romantiški lubų skliautai kalba patys už save. Jūsų gimtadienio šventei nereikia jokių dekoracijų, nes restoranas yra žavus, būdamas unikalus ir autentiškas, o jūs – gražiausia vakaro puošmena.

Ilgus metus tobulinome savo paslaugų paketą ir aukštai kėlėme kartelę maisto, gėrimų ir aptarnavimo kokybei, kad šiandien galėtume didžiuotis tuo, ką pavyko sukurti. Ko dar nematė Lietuva savo restoranų ir barų istorijoje. Savo komandoje didžiuojamės turėdami kone kasmet įvairiausius laimėjimus pelnančius miksologijos meistrus bei tikrų tikriausius savo srities specialistus – virtuvės šefus. Jūsų gimtadienio vakarienė Vilniuje, Trinity a la carte restorane, taps išskirtinė, įsimintina ir džiuginanti. Mes, savo ruožtu, suteiksime jums rūpestingą dėmesį, aukščiausios kokybės gėrimus, gardžiausius patiekalus, malonią atmosferą ir privatumą.

Savo gimtadienį galite švęsti mažame artimų draugų ir šeimos rate vienoje iš mūsų restorano salių, kurios skiriasi privatumo ir ramybės lygiu, arba surengti šventę, kurioje norite matyti visus savo draugus. Visos trys Trinity erdvės, pradedant Aperitivo kokteilių baru, a la carte restoranu ir užbaigiant Digestivo naktiniu klubu, gali sutalpinti daugiau nei 200 svečių. Tad susisiekite telefonu arba el. paštu ir mes aptarsime visus aspektus, susijusius su jūsų švente. Gimtadienis restorane Vilniuje ir jo planavimas gali būtų streso ir rūpesčių nekelianti užduotis, jei patikėsite tai mums – Trinity erdvei. 

Trinity senamiestyje – Vilniaus gatvėje 30 – tai puikiai pritaikytas restoranas gimtadieniui pažymėti su trenksmu ar kitu, jūsų pageidaujamu, būdu. Tačiau taip pat suteikiame galimybę čia rengti ir kitas šventes, nuo vestuvių iki įmonės vakarėlių ir kitų renginių. Verslo klientams galime pasiūlyti ir patogų būdą kartą mėnesyje atsiskaityti už rengtus verslo pietus bei kitus su verslu susijusius renginius. Tad nieko nelaukę rezervuokite staliuką ar visą Trinity erdvę ir paverskime vakarą puikiu prisiminimu drauge!

Detali informacija
Atsisiųsk