Kalėdinė vakarienė

Trinity erdvė – tai unikali ir užburianti vieta, kurioje Kalėdinė vakarienė Vilniuje taps viena įsimintiniausių jūsų šeimos rate. Jauki atmosfera, istoriją menančios ir intrigą keliančios pastato sienos, kūrybingi gastronomijos šedevrai, meistriškai maišomi kokteiliai ir savo darbą puikiai išmanantis personalas laukia visų, kuriems Kalėdinė vakarienė – tai ne mažiau svarbi proga įsimintinai praleisti vakarą su šeima ar draugais.

Šv. Kalėdų proga kiekvienas iš mūsų norime pasilepinti gardžiais patiekalais, tačiau suktis virtuvėje nuo ankstaus ryto nenori beveik niekas. Būtent tam yra geriausi Vilniaus restoranai, siūlantys išskirtinius pasiūlymus šios šventės proga. Tad Trinity a la carte restoranas visuomet šv. Kalėdų dienai ruošia ypatingą maisto meniu, kuris nepaliks abejingų – užburs savo magiška išvaizda ir skonių jūra. Iš įvairiausių Lietuvos kampelių ir tolimosios Prancūzijos atkeliauja maisto produktai tam, kad jūsų Kalėdinė vakarienė Vilniuje taptų įsimintiniausia vakariene, kurios nusipelnote jūs ir jūsų brangūs žmonės.

Mūsų kultūroje įprasta Kūčių vakarą sutikti namuose, kur ramu, viskas pažįstama ir galima apmąstyti daugelį dalykų tyloje, tačiau šv. Kalėdos – tai puiki proga švęsti. O kas, jei ne Trinity erdvės pačiame Vilniaus centre suteiks jums šią galimybę? Trinity yra pirmas verslas Lietuvoje, kuriam sėkmingai pavyko įgyvendinti trijų skirtingų erdvių suliejimą į vieną, todėl patalpos, padalintos į tris skirtingas erdves leis susikurti savo vakaro scenarijų.

Norintiems pajusti pilną Trinity patirtį, rekomenduojame savo Kalėdinę kelionę pradėti nuo pirmame aukšte esančio kokteilių baro Aperitivo, kuris teigiamai nuteiks jus laukiančiai Kalėdinei vakarienei antrame aukšte. Išragavus gausybę gėrybių, pabendravus ir pasigėrėjus autentišku interjeru leiskitės į apačią, kur jūsų laukia vakaro žvaigždė – Digestivo naktinis kokteilių baras. Ši vieta puikiai užbaigs jūsų tobulą vakarą Trinity erdvėje. 

Trinity a la carte restorane rengiama Kalėdinė vakarienė nepaliks abejingų. Esame pasiruošę ne tik paserviruoti jums Kalėdinę vakarienę Vilniuje, pačioje jo širdyje, bet ir padėti surengti bet kokią kitą šventę. Duris atversime visiems, nepriklausomai nuo jūsų norų – norite paminėti savo gimtadienį, surengti vestuves ar krikštynas, sutikti Naujuosius metus ar organizuoti verslo renginį.

Detali informacija
Atsisiųsk